Wygoda przede wszystkim

sofa-skorzanaNowoczesność to przede wszystkim wygoda i to w każdym wymiarze naszego życia. Nie omija ona również rzeczy codziennego użytku, które są przecież po to, aby nam służyć.

Dla lepszego życia

Wśród najnowszych trendów jeżeli chodzi o urządzanie wnętrz są meble skórzane. Rośnie zainteresowanie różnymi elementami drewnianymi czy szafkami, szafami i szufladami, które posiadają elektryczne wspomaganie otwierania.

Takie rzeczy to dzisiaj właściwie już standard, ponieważ każdy chce, aby jego dom czy mieszkanie było komfortowe i wygodne. Jest to całkiem proste i wcale nie takie drogie wyjście, aby czuć się w swoich czterech ścianach jeszcze lepiej niż zwykle.

Wygoda na co dzień

Zwykle takie systemy wykorzystywane są w kuchni, zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Zwykle szafki górne otwierają się po delikatnym naciśnięciu i ponownie zamykają się po przyciśnięciu włącznika. Innym razem wystarczy krótkie naciśnięcie frontu lub lekkie pociągnięcie za uchwyt. Dzięki takim rozwiązaniom szufladę można otworzyć mając zupełnie zajęte ręce, co często zdarza się przy obowiązkach domowych. Opcja zatrzymania ruchu z kolei sprawia, że szuflady nie trzeba wcale otwierać do końca. Tym bardziej jeśli nie jest to potrzebne. Nie powinno mieć tutaj znaczenia wielkość szuflady lub szafki, ponieważ zwykle systemy elektrycznego wspomagania otwierania montowane mogą być w różnych typach i szafkach o różnych rozmiarach.

Tego typu ułatwienia sprawdzą się nie tylko w kuchni, ale także w garderobie, sypialni czy łazience, wszędzie tam, gdzie są szafy, szafki i szuflady oraz urządzenia AGD. O ileż bezpieczniejsze jest wtedy prasowanie trzymając gorące żelazko w ręku. Do takiej wygody każdy szybko się przyzwyczaja i z klasyczne otwieranie nie sprawia już frajdy.

Close
Menu